Pradinis » Montesori pratimai

Šedevrai manų kruopose – Montesori užduotėlė

Patinka? Pasidalink Dalintis

kruoposŽaidimui reikės:

Batų dėžės dangčio (taip pat tiktų padėklas aukštesniais kraštais);
Spalvoto popieriaus (spalvotam pagrindui);
Manų kruopų;

 

Dėžės dangtį (ar kitą panašų daiktą aukštesniais kraštais) naudosime kaip pagrindą. Įklokite į dugną spalvoto popieriaus lapą: tai bus spalvotas pagrindas Jūsų darbeliui. 

Į taip paruoštą „indą“ supilkite manų kruopas: jos turi kelių milimetrų sluoksniu dengti visą dėžės dugną.

 Viskas. Perduokite iniciatyvą vaikui. Prieš tai parodykite kaip su ja žaisti: parašykite raidę, nupieškite saulutę, parodykite, kaip judinti padėkliuką, kad piešinys dingtų ir būtų galima pradėti iš naujo. 

Unikali mokymosi patirtis, kurios galima paraugauti palaižius pirštuką. Atliekant šią Sensorinės srities užduotį dirginami pirštų galuose esantys nervai - lavinama smulkioji motorika. Iš pirštų signalai perduodami į šalia kalbos centrų esančias smegenų sritis, todėl vystosi vaiko kalba, o mažylis džiaugsmingai mokosi naujų įgūdžių.

 Svarbi instrukcija: Montesori pedagogikoje mokytojas yra stebėtojas ir pagalbininkas. Palikite atradimo džiaugsmą vaikams. Taip skatinsite norą išmokti, atrasti ir sužinoti.

Išbandėte? Parašykite kaip Jums patiko ↓

1 Ne ne ne2 Nesužavėjo3 Nieko4 Neblogas5 Super (Įvertinimų 2. Dabar vidurkis: 4.50 )
Loading ... Loading ...
Baldų gamyba: virtuvės, vonios, spintos, barai, ... Baldai. Virtuves baldai. Biuro baldai. Baldu gamyba. Ciuziniai. Lovos. Spinteles. Pigus baldai. Sekcijos. Drabuzines. Spintos

2 komentarai »

  • Odre rašo:

    Super uzsiemimas
    Mes ji dar patobulinom – sumaisem keleta rusiu kruopu ir kai vaikuciams pabodo piesti su pirstukais, eme juos sijoti, t.y. atskyrineti stambesnes kruopas nuo smulkesniu :)

  • Irma rašo:

    Įdomus. Iš tiesų. Ypač šaltuoju metų laiku. Mažoji (21 mėn.) iš pradžių rankutėmis makalavo/žarstė, po to piešė sūkuriukus, saulutes ir pan. Vėliau kratėm kruopas iš kelnių :DD

O ką manote Jūs?

Komentuoti galite prisiregistravę logged in to post a comment.