Pradinis » Naudinga ir idomu

Žodis Meilė vaikams reiškia tą patį, ką žodis Laikas.

Patinka? Pasidalink Dalintis

Visi žinome, kaip svarbu šeimai būti kartu: tik būdami kartu stipriname tarpusavio ryšius, labiau pasitikime vieni kitais ir jaučiamės tvirčiau. Tačiau dažnai šį laiką atidedame. Dažnai vien dėl to, kad nes nemanome, kad tai gali būti įdomu visiems.

Taigi, ką galėtume nuveikti, kad sėkmingai praleistumėte laiką su šeima? 12 idėjų pirmam kartui (prižadame tęsinį).

Seimos laisvalaikis1. Pramogų parkai. pasiimkite savo šeimą į atrakcionus, ar vandens pramogų parkus.
2.Gamta. Išvykite į mišką, ar nuošalesnį parką ir pasiklausykite gamtos ir gyvūnų (paukščiai ir kt.) garsų. Kiek jų sugebėsite pažinti?
3. Krepšinis. Žaiskite krepšinį kartu: nesvarbu kokio amžiaus vaikai, tačiau azartiška dvikova tarp mamos ir tėčio įtrauks visus.
4. Kelionė dviračiais. Pasirinkite nuošalesnį maršrutą kur mažiau eismo – bus įdomiau ir saugiau. Šiek tiek pamirštas jausmas keliauti dviračiais, tiesa?
5. Kelionė vandeniu. Vaikams ypač patiks, ko gero jie to dar neišbandė? Prisiminkite: saugumas svarbiausia.
6. Boulingas. Šis žaidimas yra tiek smagus, kiek patys to norime. Leiskite vaikams paleisti kamuolį ir nežiūrėkite į žaidimą per daug rimtai. Tegul visiems būna linksma.
7. Burbulų pūtimo čempionatas. Visiems šeimos nariams išdalinkite muilo burbulus ir pripūskite jų kuo daugiau. Užduotis sugauti kuo daugiau burbulų su pūtimo pagaliuko galu (apskritimu). Turėsite daug burbulų ir daug gerų emocijų.
8. Užkaskite šeimos lobį.Į dėžutę arba stiklinį butelį pridėkite įdomių daiktų, vertybių, parašykite laišką į ateitį. Sandariai uždarykite (jei tai dėžutė: apvyniokite plastiku) ir užkaskite miške ar kieme. Po daugybės daugybės metų, kažkam tai bus nepaprastas atradimas. O Jūsų šeimos istorija nukeliaus į ateitį.
9. Šeimos piknikas. Prisitepkite sumuštinių ir išvažiuokite į neįprastą vietelę papietauti. Palapinė labai pagyvintų atmosferą.
10. Sukurkite šeimos atostogas ir tradicijas. Galite sugalvoti naują, tik savo šventę, arba tradiciją, kiekvieną sekmadienį važiuoti parką pasivaikščioti. Pažymėkite svarbiausias šventes kalendoriuje, sugalvokite kasmetines tradicijas: pavyzdžiui kepti obuolių pyragą Kalėdų rytą arba, kad gimtadienį švenčiantis šeimos narys atsibustų po balionų kalnu… Tradicijos ir buvimas kartu įprasmina šventes.
11. Filmų vakaras. Išsirinkite vieną savaitės dieną filmų/filmukų žiūrėjimui. Ruoškitės iš anksto: spraginkite kukurūzus, kepkite duoną, nusipirkite limonado. Tai linksma tradicija, kuri vaikams ypač patinka. Visi patogiai įsitaisykite didelėje lovoje arba pasiruoškite patogią vietelę ant grindų.
12. Žaidimų vakaras. Žaiskite stalo žaidimus, priklausomai nuo vaiko amžiaus tai gali būti šaškės, šachmatai, Monopolis, Jungle Speed ar pan. Jeigu matote, kad vaikams per sudėtinga – tiesiog sugalvokite naujas palengvintas taisykles …

Linkime labai labai smagaus laiko kartu.

Norite pasidalinti idėjomis? Komentuokite ↓

1 Ne ne ne2 Nesužavėjo3 Nieko4 Neblogas5 Super (Įvertink mus)
Loading ... Loading ...
Baldų gamyba: virtuvės, vonios, spintos, barai, ... Baldai. Virtuves baldai. Biuro baldai. Baldu gamyba. Ciuziniai. Lovos. Spinteles. Pigus baldai. Sekcijos. Drabuzines. Spintos

O ką manote Jūs?

Komentuoti galite prisiregistravę logged in to post a comment.